A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Цеботекс

Печатење

 

Во нашата фирма се врши печатење на сите врсти сито-печат , трансфер печатење кое се врши на специјални карозел машини за печатење. Располагаме со најсовремена автоматска машина за печатење со повеќе бои со која се добиваат најсофистицирани штампи со висок квалитет и строго прецизирани контури, притоа се користат сито-штампи со финост од 77 до 220.